مزاياي بيمه مسافرتي

 

مزاياي بيمه مسافرتي

در شرف يک سفر جديد هستيد اما خيلي مطمئن نيستيد که بايد بيمه مسافرتي خريداري کنيد يا نه؟ شايد به نظرتان خيلي ضروري نيايد و يا فکر کنيد يک هزينه ي اضافي بيهوده است اما خيلي خوب است که هميشه خودتان را از «اگر اتفاق افتاد» ها رها کنيد. بيمه ي مسافرتي باعث آرامش ذهني تان مي شود و خيال شما را از همه چيز راحت مي کند. خريد بيمه ي مسافرتي به معناي تفاوت بين سفري است که از آن نهايت لذت را مي بريد و هيچ وقت آن را فراموش نمي کنيد و تعطيلاتي که تا ابد در ذهنتان مي ماند با يک سفر پر از استرس و ذهن درگير است. در ادامه همراه هفت وادی باشيد تا با اين نوع بيمه بيشتر اشنا شويد:

به طور کلي مقرون به صرفه است
وقتي که در حال حاضر براي بليط هواپيما، هتل، هزينه هاي روزانه و … پول کنار گذاشته ايد ممکن است خريد بيمه ي مسافرتي يک ضرورت به نظرتان نيايد و فقط يک هرينه ي اضافي باشد اما اگر چه ممکن است کمي هزينه بردار باشد فوايدي دارد که کاملا بر هزينه اش مي ارزد. به جاي اينکه در سفر مدام نگران حوادثي باشيد که اتفاق افتادن يا نيفتادنشان دست شما نيست مثل کنسل شدن پرواز يا خدمات پزشکي، پرداخت يک هزينه ي کمي تواوند خيالتان را از هر حيث راحت کند.
نمي توانيد پيش بيني کنيد چه اتفاقي مي افتد
حتي اگر بهترين و دقيق ترين برنامه را هم چيده باشيد، تضميني براي اينکه برنامه تان به همان منوال پيش برود، وجود ندارد. بيماري، تاخير پرواز، کنسل شدن پرواز و حتي نا آرامي هاي سياسي در مقصدي که پيش رو داريد، مي تواند باعث بي پول شدن شما بشود. اگر خودتان دليل خوبي براي کنسل کردن سفرتان داشته باشيد و يا عوامل مهم بيروني شما را از سفر کردن باز نگه دارند، بيمه مسافرتي به شما کمک مي کند تا هزينه هاتيان را جبران کنيد.وقتي وسيله اي گم يا دزديده شود
حتي اگر تمام حواستان را جمع کنيد که وسايل با ارزش، چمدان و متعلقاتتان را امن نگه داريد، حوادث ناخواسته مي تواند باعث گم شدن يا دزديده شدن وسايلتان شود. بعضي وقت ها، چمدان ممکن است در فرودگاه گم شود و در نتيجه مجبور باشيد تا چندين روزتان را بدون لباس و وسايل ديگر بگذرانيد و در بدترين حالت ممکن است کل سفرتان طول بکشد. اگر اين اتفاق بيفتد، بيمه ي مسافرتي مي تواند جبران خسارت کند.
ارزش آرامش ذهن
يکي از بزرگترين مزيت هاي بيمه ي مسافرتي، آرامشي است که به شما در حين سفر مي دهد. به جاي اينکه براي هر پيشامدي استرس بگيريد، مي توانيد راحت به لذت بردن از سفرتان بپردازيد و مطمئن باشيد که در مواقع ضروري چيزي هست که شما را کاور کند.هم خدمات پزشکي داريد، هم در صورت گم يا دزديده شدن وسايلتان خيالتان آسوده است و هم اگر به دليلي در برنامه ي سفر تغييراتي مثل تاخير، کنسلي، پشيماني از سفر و… پيش بيايد، پولتان هدر نرفته است. در آخر اينکه مي توانيد رنج وسيعي از تجربه هاي لذت بخش و بدون نگراني را داشته باشيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.