معرفی ایرلاین ایران ایر

هواپیمایی ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) یکی از بهترین و قدیمی ترین خطوط هوایی کشور به شمار می آید. این شرکت در سال 1340 با ادغام دو شرکت هواپیمایی پرشین ایرویز و ایرانین ایرویز پا به عرصه خطوط هوایی ایران گذاشت و در سال 1341 با نام «هواپیمایی ملی ایران» آغاز به کار کرد. شرکت هما، در حال حاضر 23 شعبه داخلی دارد و تقریبا تمامی مقاصد هوایی کشور را پوشش می دهد. این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور 41 شعبه بین المللی نیز در سراسر جهان دارد. پروازهای داخلی و خارجی این شرکت با بهره گیری از ناوگانی کارآمد به طور منظم و مستمر برقرار است. ایران ایر بر اساس نیاز مشتریان خود خدمات مختلفی را در کلاس های پروازی متنوع ارائه می کند. «هما کلاس» و «کلاس اکونومی» دو کلاس پروازی اصلی شرکت هواپیمایی ایران ایر به شمار می آیند. یکی از آن مواردی که توجه بین المللی را به این برند جهانی جلب کرده، طراحی زیبای لوگوی آن است که شهرت جهانی یافته است

ناوگان هوایی ایران ایر

ناوگان هوایی ایران ایر قدیمی ترین ناوگان هوایی کشور است. وجه تمایز ایران ایر، بهره مندی از استانداردهای به روز بین المللی برای تجهیز، نگهداشت و پشتیبانی هواپیماهایش است. ناوگان ایران ایر علاوه بر بهره مندی از متخصصان حاذق و مجرب که امنیت و کیفیت پرواز را تضمین می کنند، از هواپیماهای به روز و مجهز نیز استفاده می نماید تا بالاترین سطح رضایت مسافران را به دست آورد. این شرکت نام آشنا، همواره با دنبال کردن برنامه های توسعه نسبت به تجهیز و به روزرسانی ناوگان هوایی خود کوشیده است؛ به نحوی که هم اکنون با در اختیار داشتن طیفی قابل توجه از هواپیماهای ایرباس و بوئینگ که برخی از آنها نیز اخیرا خریداری شده اند، توانسته است در ارائه برترین خدمات موفق عمل نماید.

کلاس های پروازی ایران ایر

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی ایران ایر، به دو دسته کلی «هما کلاس» و «اکونومی کلاس» تقسیم بندی می شوند. در صورت انتخاب «هما کلاس» افراد خدمات ویژه ای هم تراز با خدمات بیزنس کلاس ایرلاین های دیگر دریافت خواهند کرد. این نوع پروازها در سه کلاس مختلف طبقه بندی می شوند؛ کلاس J، C و O که در مدت اعتبار و بار مجاز قابل حمل با هم تفاوت دارند. در مقابل، کلاس اکونومی این شرکت خود شامل 6 کلاس مختلف است که با علائم L، N، M، Q، V، Y مشخص می شوند. هریک از این کلاس ها نرخ متفاوتی دارند که این تفاوت به مدت اعتبار بلیط و میزان بار قابل حمل مجاز آن ها باز می گردد.

خطوط هوایی خارجی ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) با قدمتی نزدیک به نیم قرن، شهرهای اروپایی مختلفی را در فهرست مقاصد خود جای داده است. آمستردام، آنکارا، استکهلم، استانبول، پاریس، رم، فرانکفورت، گوتنبرگ و هامبورگ از جمله مقاصدی هستند که ایران ایر به آنها پرواز دارد. بیروت، بمبئی، پکن، تاشکند، دبی، دمشق، دوحه، کراچی و کوالالامپور از جمله شهرهای آسیایی هستند که در فهرست مقاصد این شرکت قرار دارند.

خطوط هوایی داخلی ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر، پروازهای داخلی متنوع و گسترده ای را به اکثر شهرهای کشور از جمله آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، رشت، کرمانشاه، خرم آباد، ساری، گرگان، بیرجند، کرمان، زاهدان، چابهار، قشم، کیش، بندرلنگه، لار، بندرعباس، شیراز، بوشهر، آبادان، اهواز، اصفهان، اردبیل و مشهد انجام می دهد. این پروازها معمولا در شهرهای بزرگ روزانه برقرار هستند اما در شهرهای کوچک تعداد پروازها کمتر می شود و بعضا به صورت هفتگی انجام می گردد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص مقاصد شرکت های هما می توانیدبخش پشتیبانی هفت وادی به شماره 36652925-021 تماس بگیرید.

در صورت بروز هرگونه سوال در این زمینه، تیم پشتیبانی هفت وادی 24 ساعته در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما است.

هفت وادی نماینده فروش پروازهای ایران ایر در جنوب تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.