معرفی کشتی سانی (بندرعباس به دبی)

معرفی کشتی سانی

کشتی سانی اقیانوس پیمایی است که از امکان حمل همزمان مسافر، خودرو و بار برخوردار است.

کشتی سانی دارای ظرفیت حمل ۴۱۸ مسافر با شرایط خاص در پنج کلاس است که مسافران می توانند نوع خدمات مدنظر را انتخاب کنند. همچنین امکانات زیادی برای مسافران در سفرهای بین المللی همچون اتاق های دارای امکانات، کافی شاپ، سینما، سونا، فروشگاه، فضای بازی کودکان و… فراهم است.

علاوه براین، امکان حمل تولیدات صادراتی هرمزگان و استان های همجوار با کانتینرهای یخچالی از طریق این کشتی نیز وجود دارد.

شایان ذکر است، کشتی سانی آمادگی دارد که روزهای یک شنبه و سه شنبه (ساعت 18) مسافران را از بندر شهید باهنر به بندر شارجه ترابری نموده و روزهای دوشنبه و چهارشنبه (ساعت 18) آنها را به بندرعباس بازگرداند.

 مدت زمان این مسیر دریایی حدود 12 تا 14 ساعت است  و میزان باز مجاز 90 کیلو است که 80 کیلو به صورت پک و 10 کیلو داخل کشتی است

مدارک مورد نیاز: پاسپورت با 6 ماه اعتبار/ویزای دبی

[foogallery id=”6387″]

 

2 دیدگاه برای ”معرفی کشتی سانی (بندرعباس به دبی)

  1. سلام خسته نباشيد لطف كنيد راهنمايي كنيد طريقه تهيه بليط رو در كشور امارات

  2. دو ماهه قبل از شارجه با بندرعباس من و چندتا از دوستامون بليط اوكي كرديم ولي بليطا كامل كنسل شد و الان دوماهه مسئول دفتر شارجه امروز و فردا ميكنه و همش داره بهمون دروغ ميگه.حتي تو واتساب اومده بلوك كرده ما رو و اصلا جوابگو نيست.حيف كه الان ايران هستم وگرنه ميرفتم تو شارجه جلو دفتر و زنگ ميزدم پليس بياد و روزگاره اون كسي كه مارو الان دوماهه سركار گذاشته سياه ميكردم.اسمش زليخا ذاكر نسب هست و ماهم رسيد داريم كه پول ريختيم به حسابش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.