آنتالیا

آنتالیا

آنتالیا (Antalya) نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابان‌های کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.

در ۲۰۱۰ جمعیت این شهر ۱٬۰۰۱٬۳۱۸ نفر برآورد شده‌که از این جمعیت ۵۰۲۴۹۱ نفر را مرد و ۸۲۷۴۹۸ را زنان تشکیل می‌دهد.

در صورتیکه قصد سفر تفریحی و آرامش بخشی را دارید بهترین گزینه سواحل ترکیه به خصوص شهر آنتالیاست.شما در تور آنتالیا میتوانید تمامی امکانات مورد نیاز خود را ازهتل دریافت کنید. تور آنتالیا اکثرا بر روی هتل های All یا UAll هستند که مسافرین تور آنتالیا در این حالت بابت غذا و نوشیدنی در طول سفر خود در هتل های آنتالیا هزینه ای پرداخت نمیکنند.تور آنتالیا میتواند تجربه سفری لوکس در هتل های فوق لوکس را به شما بدهد.جالب است بدانید دومین هتل لوکس جهان در آنتالیا منطقه کندو قرار دارد.بهترین توصیف شهر آنتالیا این است که بگوییم تکه از بهشت در روی زمین است.شما میتوانید با اقامت در هر یک از مناطق این شهر سبک متفاوتی از طبیعت را لمس کنید.منطقه بلک دارای دشتهای بسیار بزرگ و پهناور است که بسیاری از هتل های لوکس این منطقه از این زمین ها برای بازی گلف بهره برداری کرده اند.منطقه کندو و لارا در نزدیک ترین فاصله به بافت قدیم شهر آنتالیا قرار دارند و از این حیث بسیار مورد توجه مسافران هستند.منطقه کمر کوهستانی است وبسیار شبیه ساحل رامسر ایران است چرا که از یک سمت شما منظره کوهستانهای سر سبز و از سوی دیگر منظره دریا را دارید.منطقه سیده نیز ساحل شنی و زمین های بسیار بزرگی را در خود جای داده است.استفاده از تور آنتالیا با تجربه های متفاوتی همراه است و حتی چندین بار سفر همچنان زیبایی ها و تجربه های متفاوت با نوبت قبل را برای مسافران تور دارد.

  • جمعیت: ۲٫۲۸۸ میلیون
  • پیش شماره تلفن: 0090
  • منطقه زمانی: UTC +3

نقشه گوگل

گروه:

درجه هتل:

هتل لیماک لیمرا آنتالیا

هتل لیماک لیمرا آنتالیا   هتل لیماک لمیرا آنتالیا یک هتل 5 ستاره زیبا در آنتالیا میباشد که در سال 1998 میلادی با مساحتی بالغ بر 150000 متر مربع در منطقه کیریش کمر ساخته شده و دارای ساحل اختصاصی،ایروبیک ،ژیمیناستیک،والیبال ساحلی ،قایق رانی وموج سواری می باشد.فاصله این هتل تا مرکز شهر آنتالیا 50کیلومتر و تا […]

بیشتر

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه: