قارص

توریست و گردشگری در استان قارص ترکیه

قارص

برای مسافرت به ترکیه لازم است با شهرهای آن آشنایی داشته باشید تا جاذبه های گردشگری و مناظر زیبای آن را از دست ندهید. شهر قارص که مرکز استان قارص در شمال شرق ترکیه است. اکثر جمعیت آن را شیعه تشکیل می دهد. قارص ازجمله شهرهایی است که می تواند یکی از گزینه های شما برای سفر باشد.

گردشگری در استان قارص

مسابقات اسکی زمستانی سالانه در شهری در استان قارص برگزار می شود که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند و هیجان بازی ها ایرانیان زیادی را به آنجا می کشاند. این افراد سالانه برای مسابقات دوره ای به این شهر زیبا سفر می کنند

نیز تله کابین یکی از سرگرمی هایی است که می تواند سرگرم تان کند.

دریاچه زیبای چلدیر که سطح کاملاً منجمد دارد و مورد استقبال کسانی که برای اسکی می آیند قرار می گیرد؛ و می توان روی آن برف بازی و سورتمه سواری کرد. اوج هیجان را می توان در این منطقه شاهد بود.

هتل های قارص

برای اینکه اقامتی راحت و با آرامش در قارص داشته باشید می توانید هتل های خوب آن را بشناسید. به چند هتل و ویژگی محسوس آنها اشاره می کنیم:

هتل کنت آنی: علاوه بر امکانات معمول که در هر هتل وجود دارد، یک صرافی در این هتل وجود دارد و یک پوئن مثبت محسوب می شود.

هتل تمل: وای فای رایگان و وجود صرافی در هتل و کارکنان به زبان ترکی، روسی و انگلیسی صحبت می کنند. اینها همه باعث آسایش و راحتی بیشتر مسافران می شوند.

هتل کانگاورن: امکانات رفاهی شامل حمام ترکی و سونا می باشد. کارکنان به زبان ترکی و انگلیسی صحبت می کنند و وای فای هتل رایگان است.

هتل کهلتیکو: دارای اتاق جلسه کاملاً مجهز است و می توانید در باغ هتل استراحت کنید. دارای وای فای رایگان است. امکاناتی مانند استخر، پارکینگ رایگان و … می تواند موجب رضایت بیشتر مسافران شود.

  • جمعیت: 135000
  • پیش شماره تلفن: 474
  • منطقه زمانی: +3

نقشه گوگل